Meble do sklepu jubilerskiego

Pracownia

Otrzymaliśmy kolejne zlecenie na wykonanie mebli do sklepu jubilerskiego. Tym razem projekt lady był nietypowy, ponieważ wyglądem przypomina kształt litery „S”. Wspólnie opracowana z klientem koncepcja okazała się pomysłowa, a dobrane elementy wykończenia współgrają ze sobą doskonale. Wyszliśmy z założenia, że meble jubilerskie muszą być przede wszystkim estetyczne i funkcjonalne.

Wykonaliśmy:

  • trzy witryny wolnostojące,
  • lada w kształcie litery „S”,
  • zabudowa wnęki w witrynę.

Witryny oświetlone światłami LED. Lada oświetlona światłem LED zamkniętym w profilu.

Naszą pracę można obejrzeć w sklepie jubilerskim Diamant, mieszczącym się przy ul. Kościelnej 8, w Krasnymstawie.

Kuchnia w stylu nowoczesnym

Pracownia

Dla niewielu styl nowoczesny we wnętrzach oznacza prostotę, minimalizm i przestrzeń. Projektując kuchnię w stylu nowoczesnym musimy rozplanować układ tak, aby było w niej jak najwięcej przestrzeni. Ważnym elementem jest funkcjonalność, a dominującą zasadą – „mniej znaczy więcej”. Najczęściej tego rodzaju projekty realizowane są w pomieszczeniach otwartych, gdzie swobodnie możemy przechodzić do innej części mieszkania.

W nowoczesnych wnętrzach dominują meble o prostych, geometrycznych kształtach. Duformatex dba, aby meble kuchenne w stylu nowoczesnym, ich uroda, polegała na formie, proporcjach i zastosowanych materiałach. Najczęściej wykorzystywane materiały to stal, szkło, kamień, pojawia się także drewno egzotyczne oraz nowoczesne tworzywa sztuczne. Na ścianach i podłodze dobrze wygląda beton. Innymi materiałami do wyłożenia podłóg są gładkie płytki ceramiczne lub drewno egotyczne.

 

Duo Formatex

Meble Krasnystaw

ul. Grobla 29
22-300 Krasnystaw
Tel. 604 184 909
biuro@duoformatex.pl

Partnerzy

Pracownia projektowa

Projektowanie i wycena

ul. Grobla 29
22-300 Krasnystaw
Tel. 82 576 71 33
projekty@duoformatex.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 DuoFormatex.pl | Polityka prywatności

Realizacja: Worfordis.pl