Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /alfa/douformatex/backstage/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Inspiracje – DUO FORMATEX | MEBLE DLA CIEBIE

Meble do sklepu jubilerskiego

Pracownia

Otrzymaliśmy kolejne zlecenie na wykonanie mebli do sklepu jubilerskiego. Tym razem projekt lady był nietypowy, ponieważ wyglądem przypomina kształt litery „S”. Wspólnie opracowana z klientem koncepcja okazała się pomysłowa, a dobrane elementy wykończenia współgrają ze sobą doskonale. Wyszliśmy z założenia, że meble jubilerskie muszą być przede wszystkim estetyczne i funkcjonalne.

Wykonaliśmy:

  • trzy witryny wolnostojące,
  • lada w kształcie litery „S”,
  • zabudowa wnęki w witrynę.

Witryny oświetlone światłami LED. Lada oświetlona światłem LED zamkniętym w profilu.

Naszą pracę można obejrzeć w sklepie jubilerskim Diamant, mieszczącym się przy ul. Kościelnej 8, w Krasnymstawie.

Kuchnia w stylu nowoczesnym

Pracownia

Dla niewielu styl nowoczesny we wnętrzach oznacza prostotę, minimalizm i przestrzeń. Projektując kuchnię w stylu nowoczesnym musimy rozplanować układ tak, aby było w niej jak najwięcej przestrzeni. Ważnym elementem jest funkcjonalność, a dominującą zasadą – „mniej znaczy więcej”. Najczęściej tego rodzaju projekty realizowane są w pomieszczeniach otwartych, gdzie swobodnie możemy przechodzić do innej części mieszkania.

W nowoczesnych wnętrzach dominują meble o prostych, geometrycznych kształtach. Duformatex dba, aby meble kuchenne w stylu nowoczesnym, ich uroda, polegała na formie, proporcjach i zastosowanych materiałach. Najczęściej wykorzystywane materiały to stal, szkło, kamień, pojawia się także drewno egzotyczne oraz nowoczesne tworzywa sztuczne. Na ścianach i podłodze dobrze wygląda beton. Innymi materiałami do wyłożenia podłóg są gładkie płytki ceramiczne lub drewno egotyczne.

 

Duo Formatex

Meble Krasnystaw

ul. Grobla 29
22-300 Krasnystaw
Tel. 604 184 909
biuro@duoformatex.pl

Partnerzy

Pracownia projektowa

Projektowanie i wycena

ul. Grobla 29
22-300 Krasnystaw
Tel. 82 576 71 33
projekty@duoformatex.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 DuoFormatex.pl | Polityka prywatności

Realizacja: Worfordis.pl