logo_duoformatex

Meble kuchenne na wymiar

Zaprojektujemy i wykonamy meble kuchenne dla Ciebie. Pracujemy na terenie Krasnegostawu, Lublina, Zamościa, Chełma oraz całego kraju. Zmierzymy Twoją kuchnię, narysujemy i wycenimy realizację, która spełnia Twoje oczekiwania. Obejrzyj nasze dotychczasowe prace, a później skontaktuj się z nami 🙂

 • Kuchnia w stylu szwedzkim
  MEBLE KUCHENNE Kuchnia zaprojektowana w stylu zbliżonym do skandynawskich standardów. Duża przestrzeń, na środku wyspa. Granitowe blaty i duży dwukomorowy zlew. Skrupulatnie zaplanowane detale i dobrze dobrany materiał tworzy doskonałą całość. 
 • Kuchnia w stylu angielskim
  MEBLE KUCHENNE Kuchnia w angielskim stylu. Skrupulatnie wykończone elementy tworzą ciepły, domowy klimat. Fronty w kolorze ecru, lakierowane w półmat. Estetyczne dodatki zachowane w XX wiecznej konwencji.
 • Kuchnia w stylu tradycyjnym
  MEBLE KUCHENNE Fronty w mahoniowym kolorze z jasnym blatem. Metalowe uchwyty, szuflady i szafki na systemach cichego domykania. Tradycyjny styl mebli kuchennych w nowoczesnym wykonaniu. 
 • Meble do kuchni w kontrastowych kolorach
  MEBLE KUCHENNE Kuchnia w nowoczesnym stylu. Fronty białe w górnej części i ciemne w dolnej. Podświetlenie podszafkowe, zamknięte w profilu ledowym. Systemy cichego domykania Hettich'a.
 • Ekskluzywne i nowoczesne meble kuchenne
  MEBLE KUCHENNE Kuchnia zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Wysoki standard wykończenia. Minimalizm i elegancko dobrane kolory frontów tworzą przyjemny kontrast. Systemy servo-drive, szuflady i szafki oparte na rozwiązaniach marki blum.
 • Kompletna zabudowa kuchenna w stylu tradycyjnym
  MEBLE KUCHENNE Meble w stylu tradycyjnym Fronty w lakierze matowym. Kompletna zabudowa kuchenne z lodówką, zmywarką i okapem. Systemy cichego domykania. Szafki i szuflady Hettich'a.